Zapasowe piłeczki do gry w piłkarzyki 13w1 WORKER Supertable
14,90 zł
W magazynie![Zapasowe piłeczki do gry w piłkarzyki 13w1 WORKER Supertable](https://www.insportline.cz/upload/product/320x320/micky_kopie.jpg.webp)
Produkty w porównywarce
Zapasowa figurka do gry w piłkarzyki, wysokiej jakości, wytrzymały plastik, przydatna w razie zagubienia lub uszkodzenia oryginalnego piłkarzyka. więcej
Kolor: Niebieski
E-shop: W magazynie - 7.2. u Ciebie - wysyłka dzisiaj
Zamów do 15:00 jutro u Ciebie
W sklepach: | ||
---|---|---|
Magazyn | dostępny | |
Warszawa | Doręczymy do 4 dni |
Gwarancja 2 lata
Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na produkty zakupione w naszym sklepie internetowym. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, nie będzie pasował lub okaże się nieodpowiedni, możesz go zwrócić, a my zwrócimy pełną kwotę zakupu.
Zapasowy piłkarzyk 13 w 1 WORKER Supertable to praktyczny dodatek do stołu do gry w piłkarzyki. Produkt sprawdzi się w przypadku zagubienia lub uszkodzenia oryginalnego piłkarzyka. Figurka została wykonana z wysokiej jakości plastiku, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Piłkarzyk ma wysokość 9,8 cm i pasuje do uchwytów o średnicy 13 mm. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, odpowiadających obu drużynom.
Opis techniczny:
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.
Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.